Kapat

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Günümüzde insanlar iş değişikliği, memur atamaları, sosyalya da farklı sebeplerden dolayı mekân değişikliğinegidebilirler. Ev, ofis ve benzeri eşyaların taşıma işleri için nakliye firmalarıyla ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Nakliyat, müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarını bulunduğu yerden alarak istenilen yeni adrese tam zamanında, doğru bir şekilde taşınması için gerekli olan prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreci olarak adlandırılır. Bu süreci kaliteli bir hizmet alarak yaşamak çok önemlidir. Taşınma aşaması insanların duygusal açıdan üzüntüler yaşayabileceği bir süreç de olabilir aksine çok iyi hissettiği mutlu olduğu bir dönemde olabilmektedir. Zor bir süreci kaliteli bir hizmet veren firma ile geçirmek elbette insanı rahatlatacak bir nebze olsun iyi hissettirecektir. Yeni bir iş, yeni bir ev veya ofis için heyecan duyan kişi de bu aşamayı güvenli ve sağlıklı bir şekilde yaşamak isteyecektir. Tam da bu noktada kaliteli ve güvenilirlik açısından eşsiz olan firmamız siz değerli müşterilerimize profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Adım Adım Şehir içi Nakliyat Süreci

1. Demontaj ve paketleme aşaması

2. Ürün ve eşyaların nakliye aracına taşınması

3. Eşyaların istenilen adrese taşınması

4. Montaj ve eşyaların istenilen yerlere kurulması

Firmamız tüm bunları sizler için en güzel şekilde yaparken bazı durumlarda ise eşyalarınızı uygun olan depolarda muhafaza ederek dilediğiniz zaman yeni mekânınızataşımaktadır.

Nakliyat ve Güvenilirlik Meselesi

Anadolu Transport firması olarak en iyi nakliye deneyimini yaşamanız için yalnızca bir taşıma işinden çok daha fazlasını karşılıyoruz. Şehri biz taşıyoruz.. Anadolu’yu taşıyoruz.Firmamız tecrübe sahibi olup işinin ehli uzmanları ile birlikteüstün hizmet sunmaya devam etmektedir. Şehir içitaşımacılık alanında, profesyonel çözümler üreterek kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız bakanlık tarafından onaylı resmi kurum acentebelgelerine sahiptir. Eşyalarınızı hasar görmeden alındığı şekilde sizlere teslim eden firmamız tarafından sigorta hizmeti de verilmektedir. Taşınan tüm ürünleriniz, eşyalarınız ilebirlikte canlı hayvanlarınız, bitkileriniz sigorta ile korunma altındadır. Amacımız sağlıklı bir taşımacılık hizmeti vererek siz değerli müşterilerimize profesyonel bir nakliye hizmeti sunabilmektir. En büyük hedefimiz müşteri memnuniyetini daima zirvede bulundurarak müşterilerimize tam güven sağlamaktır. Nakliyat sektöründe günümüzde oldukça önemli olan güven meselesi kimi zaman dolandırıcılık yapan kişiler tarafından acı tecrübe ile sonlanmaktadır. Müşteriler için hangi firmaya güvenle evlerini, ofislerini ve kıymetli eşyalarını teslim edecekleri bir problem haline gelebilir. Bu konuda ise müşterilerimize profesyonel hizmetle Anaolarak güvenilirliği hassas bir biçimde ortaya koyuyoruz. Deneyim ve tecrübelerimizle, en önemlisi ise sonsuz güveniniz ve memnuniyetinizle birlikte firma olarak daha da büyümekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizin, sorunsuz, kaliteli ve eşsiz bir hizmet alabilmeniz adına elimizden gelenin fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Memnuniyet ve övgülerinizin gururunu yaşıyoruz.  

Nakliyat Firması ile Sağlıklı Bir İletişim İçin Öneriler

İletişim, nakliye konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir.Anadolu Transport ailesi olarak müşterilerimize her zaman önerdiğimiz birkaç ana başlık mevcut. Kaliteli bir hizmet alabilmek için net ve anlaşılır bir diyalog çok önemlidir.Firmamız daima memnuniyet odaklı çalıştığı için müşteriyi doğru ve tam anlamak için ekstra çaba sergilemektedir. Bu noktada nakliye firmasında olması gereken en hassas başlıkları sizler için derledik; 

• Nakliyat konusunda isteklerinizi anlayarak uygun çözümlerle sağlıklı bir iletişim kurarak anlayışlakarşılaması

• Şahsa değil taşınacak eşyaya odaklanması

• Yapılan anlaşmayı kâğıda dökebilmesi

• Kaliteli bir internet sitesi ve sosyal medyada bellihesapları olması

• Profesyonel hizmet için donanımlı araçlarla uzman ekibe sahip olması

• Nakliyat aşamasında taşıma işlemini kendilerini ait olan firma aracıyla yapmaları konusunda anlaşma sağlanması

• Taşıma işleminin tam gününde ve saatinde yapılması

• Nakliye hizmetinin anlaşılan fiyatta yapılması ve ekstra ücrete maruz kalınmaması

• Müşteri memnuniyetini İlk sırada tutarak, olumlu ve olumsuz yorumlara geri dönüş yapması

Yukarıdaki özelliklere sahip olan Anadolu Transport nakliyatfirmamız sektörde güvenilir, kaliteli hizmetiyle faaliyetgöstermektedir.

Nakliyat işi bir sanattır. Ve biz firma olarak bu sanatı hakkıyla icra etmek için her geçen gün daha da gelişerek Anadolu'yu taşıyoruz... Memnuniyetinizle onur duyuyoruz...

Garanti

Resmi 2 Yıl Tam Garanti

Kalite

A Sınıfı Kalite Ürünler

Memnuniyet

%100 Kullanıcı Memnuniyeti

Ergonomik

Tam ergonomik ürünler

Yönetim panelinden ürün ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden haber ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz
Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

Anadolu Transport


4
0
1.015 Kişi tarafından ziyaret edildi
Yönetim panelindeki markalar menüsü ile Referans yada Markalarınızın logolarını bu kısma ekleyebilirsiniz. Bu mesajı Yönetim Panelinden Markalar > Marka Ayarları yolunu takip ederek kaldırabilirsiniz.
Anadolu Transport
Anadolu Transport
Beşevler Mahallesi. Kanarya Sokak. No:12 Nilüfer/Bursa
Telefon : 02163972010
GSM : 05322038182