Kapat

2000’li yılların başında başladığımız üretim hayatımıza ilkeli ve profesyonel hizmet anlayışı ile günümüzde Art Köşe Koltuk markamız ile yola devam etmekteyiz, koltuk üretiminde profesyonelleştiğimiz köşe koltuk üretiminde öze ölçülendirme, kişiye özel üretim ile hizmet vermekteyiz. Salon takımları, modern kanepeler, chester koltuk modelleri ve ihtiyacınız olan her türlü koltuk imalat hizmetlerini bünyemizde sunmaktayız.

Hizmetlerimiz Köşe koltuk takımı, oturma odası takımları, chester kanepe gibi genel koltuk döşeme hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız.

Özel Ölçüye Göre Üretim Köşe koltuk takımı üretiminde ev, işyeri, villa, ofis gibi mekanklar için yerinde ölçü alma ve özel üretim ile hizmet vermekteyiz.

Web sitemizden istediğiniz köşe koltuk modelini beğenebilir, yada kendi tasarımınız olan köşe takımı için fiyat teklfi isteyebilirsiniz. Sitemizde buluna köşe takımları istenilen ölçüye göre yeniden üretim imkanına sahiptir, isterseniz evinizden ölçü alarak odanıza göre köşe koltuk takımını üretmekteyiz.

https://www.artkosekoltuk.com/

info@artkosekoltuk.com

Art Köşe Koltuk
Art Köşe Koltuk
Yukarı Dudullu Mahallesi, Kıbrıs Cd. No:35/B Ümraniye/İstanbul
Telefon : 0216 415 04 42