Kapat

Koltuk yıkama

https://www.aybarstemizlik.com/koltuk-yikama/

Aybars Temizlik İstanbul’da Anadolu Yakasında Koltuk Yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk Yıkama hizmet kapsamında ev veya iş yerlerinize misafir olarak personelimizle koltuklarınızı temizliyoruz. Koltuk yıkama uygulamalarımızın sonuçlarını referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İnstagram sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz; aybars_temizlik

Koltuk yıkama işlemleriniz hoş kokulu ve antibakteriyel – organik detarjanlarla birkaç kez üst üste işlemler tekrarlanarak tertemiz oluncaya kadar koltuk yıkama işlemine devam ediyoruz. Randevu Almak için lütfen arayın. 533 140 11  03

Koltuk Yıkama

Uzun yıllar boyunca sık sık kullanılan koltuklar profesyonel bir temizlik ihtiyacı duyar. Toz, yiyecek kırıntıları ya da polen gibi kaçınılmaz kirler koltuk yüzeyine yapışarak temizlenmesi zor lekelere dönüşür. Aybars Temizlik alanında uzman kadrosuyla koltuk yıkama işlemini son teknoloji makinelerle gerçekleştirir ve kısa sürede optimum temizlik garantisi sunar. Aybars Temizlik ile çalışmak istiyorsanız web sitesinde bulunun iletişim formundan ya da 0216 706 10 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama işleminin çok sık olmasa da düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Mobilyaların yüzeyine yapışan lekeler, uzun sürenin sonunda bakteri ve mikrop oluşumuna neden olarak sağlık açısından zararlı boyutlara ulaşır. Bu nedenle sürekli temas halinde bulunulan koltukların temizlenmesi çok önemlidir. Özellikle küçük çocuğu olan ebeveynlerin koltuk yıkama konusuna daha hassasiyetle yaklaşması önerilir. Evde ya da ofiste kedi, köpek gibi evcil hayvanlara sahip olanlar da dökülen tüylerden kurtulmak için koltuk yıkama hizmetinden yararlanır. Koltuk yıkama işlemi çoğu kişi tarafından güç gerektiren bir işlem olarak tanımlandığı için yardım alma ihtiyacı hissedilir. Aslında koltuk yıkama işleminde önem verilmesi gereken detay mikrop ve bakteri oluşumuna %100 bir çözüm sunmaktır. Kendi kimyasal ürünleriyle koltuk yıkamayı gerçekleştiren Aybars Temizlik, hijyen dolu bir sonucu garantiler. Koltuk yıkama konusunda tecrübe sahibi ekip, tüm detayları göz önünde bulundurur ve temizliği tamamlar. Aybars Temizlik son teknoloji ürünü ekipmanlar, alan ihtiyacını tam olarak karşılamaya yönelik makineler, sağlığa zararsız en kaliteli kimyasal temizlik ürünleriyle çalışır. Hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerin geri dönüşleri titizlikle incelenir ve yapılan yorumlar doğrultusunda optimum hizmet amaçlanır. Koltuk yıkama işlemi için Aybars Temizlik ile çalışmak istemeniz halinde internet sitesinden ya da telefon numarasından iletişime geçmeniz yeterlidir.

Aybars Temizlik koltuk yıkama işlemini tamamladıktan sonra hijyen açısından maksimumu sağlayarak hoş kokulu bir sonuç sunar. Hizmet bittikten sonra koltuklarınız kısa süre içerisinde kurur.

Koltuk Yıkama Şirketi

Aybars Temizlik koltuk yıkamanın yanında günlük ev temizliği, buharlı ev temizliği, yerinde halı temizliği, inşaat sonrası detaylı temizlik, bina temizliği, villa temizliği, merdiven temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, AVM temizliği, fabrika temizliği, öğrenci yurdu temizliği, anaokulu temizliği, dış cephe temizliği, otel temizliği, kamu kurum ve kuruluşları temizliği gibi alanlarda hizmet verir. Sektörde öncü firmalar arasında yer alan Aybars Temizlik, olumsuz yorumlarınızı ciddiye alır ve temizleme işlemini hiçbir ücret talep etmeden tekrarlar.

Koltuk Yıkama İletişim

Aybars Temizlik ile çalışmak için öncelikle randevu almalısınız. www.aybarstemizlik.com adresinden koltuk yıkama randevu kaydınızı oluşturmanızın ardından karşınıza çıkacak iletişim formunu doldurmanız gerekir. Ardından firma uzman ekibi talebiniz doğrultusunda hizmete başlar. İnternet sitesinin yanında 0216 706 10 66 numaralı telefondan da hizmet talep edebilirsiniz. Bu doğrultuda da firma uzman ekibi profesyonel olarak size hizmeti sunar.

25 Şubat 2020, Salı

Son Eklenen Ürünler

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

AYBARS TEMİZLİK
AYBARS TEMİZLİK
ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ MEVLANA HALİD CADDESİ NO:31 MALTEPE/İSTANBUL
Telefon : 02167061066