Kapat

Maltepe İnşaat sonrası temizlik

 

 

İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde mutfak, banyo ve wc’de fayans ve zeminlerdeki zorlu harç ve boya kalıntılarını profesyonel ekipmanlarımızla kazıyoruz. Daha sonra zeminde ve fayanslarda kalan beyaz alçı ve kireç lekelerini kimyasal temizleyicilerle yok ediyoruz. Bazı durumlarda fayanslardaki lekelerin çıkması birkaç günlük uygulamalar gerektirebilir. Özellikle balkon zeminleri koyu renkli ise zemininin tamamen temizlenmesi ilk temizlemede tamamen yok olmayabilir. Ama etkili temizleme ekipmanlarımız sayesinde bu kalıntıları da yerinden sökmektedir.

Cam ve pencerelerinizi tamamen temizliyoruz. Bazı uygulamalarımızda plastik doğramalı pencerelerde yapışkanların sökülmesi sorun olabilmektedir. 6 ayı geçen durumlarda güneşte kurumuş yapışkanların sökülmesi ciddi emek istemektedir. Bu konuyla ilgili yaptığımız çalışmalarda bir pencerenin temizlenmesi yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Aybars Temizlik, inşaat sonrası ev, ofis, villa, fabrika vs. temizlik hizmetiyle tüm inşaat sonrası temizlik işlerinde tecrübelidir. inşaat sonrası ev temizliği işlerinizde ücretlendirmelerimiz evin son haline göre belirlenmektedir. Özellikle molozların fazlasıyla bulunduğu ev ile daha az kalıntı bulunan evin temizlik ücretleri farklı olmaktadır. İnşaat sonrası ev temizliği ücretimiz evin inşaat sonrası durumuna göre belirlenmektedir. 

İnşaat Sonrası Temizlik Malzemeleri & Uygulamalar 

  • Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve temizlenmesi
  • Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği
  • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması
  • Lavabo ve banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması
  • Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi
  • Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması

gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipman parkurumuzla birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.

Temizlikten önce lütfen:

Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olun.

Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun

Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyin.

İnşaat Sonrası Temizlik Seçenekleri 

Çoğu kişi tarafından zorluğu bilinen ve yoğun bir çalışma gerektiren durumlar arasında yer alıyor. İnşaat sonrası oluşan kirlilik ve kalıntılar gibi büyük ölçekli temizlik ihtiyacı oluşturan gruplar, profesyonel bir ekip tarafından maksimum çözümle temizleniyor. Tecrübeli temizlik ekibimiz, inşaat sonrası bina temizliği; daire temizliği ve salon, banyo, balkon, mutfak gibi evin tüm bölümleri için hizmet vermektedir. 

Son teknoloji ürünü ekipmanlar, alan ihtiyacını tam olarak karşılamaya yönelik makineler, sağlığa zararsız en kaliteli kimyasal temizlik ürünleriyle çalışıyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet sağlıyoruz. Talebiniz doğrultusunda uzman bir kadro alana gönderiliyor ve tamamen Aybars Temizlik tarafından temin edilen malzemelere işleme başlanıyor. Günlerinizi harcamanız gereken bir temizlik olan türü olan inşaat sonrası temizlik, işinde uzman bir ekiple kısa sürede optimum performansla tamamlanıyor. Ev, ofis, villa, iş yeri, avm gibi birçok alanda bu hizmeti  gerçekleştiren firma, fayanslarda kalan beyaz alçı ve kireç lekelerini kimyasal ürünlerle yok ediyor. Cam ve pencerelerde bulunan kalıntılar titizlikle çıkarılıyor ve uzun süre sonra müdahale edilen kirlere ekstra kimyasallar uyguluyor. Daha büyük ölçekli alanlara, moloz fazlalığına ve bunun gibi unsurlara göre fiyat aralığı şekilleniyor.

Aybars Temizlik, ince kazıma jiletiyle camın üstünde kalan boya, harç, silikon ve etiketlerden zarar vermeden kurtularak temizlik işlemini silerek tamamlıyor. Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülmesi ve silinmesi, pencere oluklarının buhar makinesiyle temizlenmesi, pencerelerin önünde bulunan mermerlerin üzerinde kalan lekelerin kazınarak silinmesi, peteklerin içinde kalan tozların arındırılması gibi işlemleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyor. Parkelerin kuru köpük yardımıyla ıslak vakum makinesiyle temizlenmesini tamamlıyor ve zarar görmesini sıfıra indiriyor. Tüm bu işlemleri alanın büyüklüğüne göre çoğu zaman bir gün içinde tamamlayarak kısa sürede üstün bir hizmet sunuyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti için İletişim Bilgileri 

Temizlik hizmetimizi bir gün içerisinde bitiriyoruz. Ofisimize 0216 706 10 66 numaralı telefondan ulaşabiliyorsunuz.

Temizlik Günü:

Ekibimiz sabah malzemelerle birlikte gelir, telefonda belirtilen bütün alanlar temizlenir, iş bitiminde yeri detaylı bir şekilde kontrol ederek iş teslim belgesi ve müşteri memnuniyet formunu doldurarak ödemeyi çalışanlarımıza yapabilirsiniz.

Temizlik gününden önce usta ile ilgili işlemlerin yapılmış olmasından emin olun. Aksi takdirde temizlik yapılırken ustanın evi kirleteceğinden dolayı sağlıklı bir temizlik olmayacaktır.

25 Şubat 2020, Salı

Son Eklenen Ürünler

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

AYBARS TEMİZLİK
AYBARS TEMİZLİK
ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ MEVLANA HALİD CADDESİ NO:31 MALTEPE/İSTANBUL
Telefon : 02167061066