Web
Analytics

Rehber İle markalaşma Süresini Kısaltın!


6 Mart
Rehber İle markalaşma Süresini Kısaltın!

rehber ile markalaşma süresini kısaltarak sizde ülke çapında bilinen markalar arasına girebilirsiniz. rehbere ücretsiz kayıt olmanın yanında size sunulan bedava web sitesi hizmeti ile ürün veya hizmetinizi de site üzerinden sata bilmektesiniz. ...

06.03.2017 | Firmalar | Rehber.com.tr

Gelişen teknoloji ile birlikte internet hayatımızın her alanına girmiştir. Hayatımızın her alanında kendine geniş yer edinen internet sayesinde web sayfaları aracılığı ile aranılan herşeye tek tıkla ulaşılmaktadır. Hal böyle olunca küçük ve ya büyük çaplı olarak hizmet veren ticari işletmeler de firma imajını modernize etmek, farklı kitlelere ulaşmak ve ticari hacmini genişletmek amacı ile web sayfaları edinmektedir. Web sayfaları sayesinde kobiler dahil birçok işletme tüm dünyaya ulaşmaktadır. Bu noktada hizmet veren birçok ajans bulunmaktadır. Ancak bu kanallar aracılığı ile web sayfası hazırlamak hem maliyetli hem de firmalara yük bindiren bir süreç olmaktadır. Büyük bir ihtiyaçtan doğan ve farklı sektörlerde hizmet veren birçok firmaya web sayfası oluşturma olanağı sunan rehber ile hem ücretsiz hem de teknik bilgi gerekmeden web sayfası oluşturmak mümkündür. Bu noktada ülke içi faaliyet gösteren birçok esnaf teknik bilgi ve beceri gerekmeksizin kendi web sayfalarını oluşturabilmektedir. Bununla birlikte oluşturulan web sayfaları da istenilen zamanda ve istenilen düzende güncelleştirilerek farkını ortaya koyabilmektedir.

Rehber Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Oldukça genç bir bilişim hizmeti olmasına rağmen az bir zamanda büyük yol alan ve birçok kişiye ulaşan rehber sitesi günden güne gelişme kaydetmektedir. Web sitesini geliştirmeye yönelik daimi olarak devam eden Ar-Ge çalışmaları ve alanında uzman teknik kadrosu ile Türkiye'nin her bölgesinde bulunan işletmelere üstün hizmet verilmektedir. Esnafların büyük işletmelere karşı Pr, tanıtım ve ticari hacminin genişlemesine de olanak sağlayan siteye tamamen ücretsiz üye olunarak web sayfası oluşturulmaktadır. Her işletme farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Bunun kaçınılmaz bir sonucu olarak sayfada emlak, nakliye, yemek, tatil, alışveriş, seyahat, otomotiv, sağlık, eğitim, tekstil ve akla gelebilecek her sektöre hizmet sağlanırken işletmeler faaliyet gösterdikleri sektörlere göre kategorize edilmektedir. Bu sayede hem daha kolay hem de çok daha hızlı bir şekilde işletmenizden hizmet sağlayan kişi sayısı artış göstermektedir.

Sayısız Firma Rehberi

Hem adı hem de sunduğu hizmetler ile diğer firma rehberlerine göre çok daha yenilikçi ve hizmet odaklı olan rehber ile web sayfanızı oluşturduktan sonra yine ücretsiz bir şekilde sayfanıza ürün, iletişim bilgisi, adres ve işletmenizi tanıtan içerikler de eklenebilmektedir. Bunun yanı sıra basında çıkan haberlerinizi ve işletmenizin tarihi geçmişini de herkesle paylaşmanız mümkün olmaktadır. Rehber müşterilerinizle aranızda önemli bir bağ kurarken tanıtılmanıza ve müşteri portföyünüzü genişletmeye yönelik adımlar atmaktadır.