TELEFON

5350327102

KALİTELİ HİZMET

Siparişle Teslim Alma

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%100 Kullanıcı Memnuniyeti

HİJYEN

Tam Hijyen ürün uygulaması

Buğlem Sultan Halı Yıkama olarak; Merkezimizde Halı Yıkama da En seçkin ve en güvenilir temizlik malzemelerini kullanan firmamız, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktadır.

   Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan firmamız, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle halı konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir.

   Tüm halı yıkama uygulamalarını, titiz süreçler içerisinde gerçekleştiren Buğlem Sultan  halı yıkama merkezi  kaliteyi zamanında sunmayı misyon edinmiştir. 
Doğru hizmeti, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunan firmamız Gaziantep Karataş ta halı yıkama konusunda uzman kadrosu ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.

   Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personeller  tarafından belge karşılığı teslim alınıp etiketlenir ve fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama-temizleme, kurutma işlemi bitirilen halılar ambalajlı olarak tekrar sizlere teslim edilir. 


Bizden Bilgi almadan karar vermeyin!...

Fotoğraflar

SOSYAL MEDYA


BUGLEM SULTAN HALI YIKAMA

BUGLEM SULTAN HALI YIKAMA

5
0
2.673 Kişi tarafından ziyaret edildi