Kapat

Bursa’da kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme, klima tamir, klima bakım,onarım, klima montaj ve demontaj, kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme, beyaz eşya tamiri, buz dolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bursa, Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, Kestel, Gürsu, ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, buz makinesi, endüstriyel mutfak aletleri, klima servisi, kombi bakım, montaj onarım, petek temizleme, gibi tüm marka beyaz eşyalarınız, klima ve kombileriniz için alanında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız uzun zamandır beyaz eşya servis ve tamiri sektöründe çalıştığı için bu alanda oldukça tecrübeliyiz.

Bursa Kombi Bakımı

Periyodik Kombi Bakımı ile %20'ye varan Doğalgaz Tasarrufu elde edin.

Kombi Arıza

Kombi Arızalarınızı tespit ediyor ve anında hizmet ile kombinizi faal hale getiriyoruz. Yedek parça teminini, orijinal ürünlerle sağlıyoruz.

Memnuniyet

%100 Kullanıcı Memnuniyeti

Petek Temizliği

Bursa Petek Temizliği ile kombinizi tam performans çalıştırın ve kombi bakımıyla beraber %40'a varan doğalgaz tasarrufu elde edin.

Yönetim panelinden haber ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz
Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

Bursa Kombi Servisi | Uludağ Teknik 0 538 045 37 55


1
0
602 Kişi tarafından ziyaret edildi
Bursa Kombi Servisi | Uludağ Teknik 0 538 045 37 55
Bursa Kombi Servisi | Uludağ Teknik 0 538 045 37 55
Kültür mah Gültekin cad no:46/B Nilüfer / Bursa
Telefon : 0534 044 11 81