TELEFON

+(90) 342 220 00 68

16 yıllık bankacılık ve Faktoring tecrübemizle size Finansal ve Kurumsal Firma İhtiyaçlarını  her türlü   hizmeti  en iyi şekilde sunmak için yanınızdayız.

Firmamız sahip olduğu deneyimli, genç ve dinamik kadrosuyla günümüz piyasa koşullarında hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak, her sektörlerden kaliteli müşteri yapısını sürekli güçlendirerek iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları en uygun Finansal veKurumsal  Danışmanlık çözümleri üretmeyi hedeflemiştir.

Pazarlama departmanımız, aktif pazarlama kanallarının etkin kullanımı ile Ülkemizin çeşitli sektörlerinde Kredili ve vadeli satış yaparak faaliyet gösteren her büyüklükteki potansiyel müşterilerine ulaşmaktadır. Yine Bireysel , Kurumsal , KOBİ Yatırım, KOSGEB, hibe proje, Marka & Patent , Web sitesi Tasarımı olarak ihtiyaç duyulan her türlü Kredi tahsisiniz ve Firma Kurumsal ihtiiyaçları için  Finans Kurumlarından ve kendi branşındaki bayilikleri ile size en uygun olanı size sunmaktadır.

Müşterilerimizle olan çalışmalarımızın uzun yıllara dayanan istikrarlı ilişkilerle güçlendiği adil, güvenilir ve şeffaf anlayıştan geçtiği bilincindeyiz. Bu anlayışla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.