Kapat

Doğalgaz projesi ve doğalgaz proje çizimi firmamız İstanbul Anadolu Yakası'nda işyeri, sanayi doğalgaz projesi çizimlerinde uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Doğalgaz projeleri İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firmaları tarafından çizilebilmektedir.

Firmamızda işyeri doğalgaz projesi, sanayi doğalgaz projesi, daire içi doğalgaz projesi ve endüstriyel doğalgaz projesi ve taahhütleri ile birlikte yapılmaktadır. Ek olarak doğalgaz projesi hizmeti sunan firmamızda kombi cihaz değişimi, kombi yenileme, doğalgaz açtırma, doğalgaz sızdırmazlık testi, kombi montajı, mekanik tesisat, doğalgaz tesisatı, 7/24 doğalgaz işlemleri ve merkezi ısıtma sistemleri hizmetleri de gerçekleştirilmektedir.

Doğalgaz proje çiziminde gerekli proje çizimleri gasline programı ile yapılmaktadır. Doğalgaz projesi çizimleri 1 günde tamamlanmaktadır. İgdaş proje onayı ve gaz açma süreci maksimum 7 gündür. Doğalgaz projesi fiyatları genelde 500₺ olup proje çizimi, ocak fleksi ve montajı, kombi fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı, sayaç rekoru, sayaç konsolu, sayaç montajı ve gaz açma işlemlerinin tamamlanması bu rakamın içerisindedir. Doğalgaz projesi; ilgili üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun ve İgdaş ya da Makine Mühendisleri Odasın'dan yetki belgesi almış mühendislerimiz tarafından çizilmektedir.

 

İletişim için; 

0216 642 6 642

Doğalgaz Projesi


0
0
45 Kişi tarafından ziyaret edildi
Doğalgaz Projesi
Doğalgaz Projesi
Çamlık Mahallesi Uğur Sokak NO: 4/6 Çekmeköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 642 6 642
GSM : 0541 327 0276