Kapat

Web Tasarım

Tasarladığım web siteleri bilgisayarların yanında, tabletler ve cep telefonları ile de uyumludur. Firmanızı en iyi temsil edecek çözümler sunuyorum. Geleceğin web sitesine şimdiden sahip olun şansına bizimle ulaşabilirsiniz.

Web Yazılım

Sizi yarı yolda bırakmayan yüksek teknoloji ile donatılmış, endüstriyel standartlarda bir projeye sahip olmak için benimle iletşime geçerek size sunacağım yazılım çözümlerimden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret

İnternet üzerinde satmayı düşündüğünüz ürünleriniz varsa teknik detaylara takılmayın. hızlı, güvenli ve performanslı bir e-ticaret sitesine sahip olmak için e-ticaret çözümlerime bir göz atın.

SEO

Google gibi arama motorlarında ilk sayfada, en üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Bu alandaki referanslarımı da görerek emin bir şekilde, gönül rahatlığı ile seo çözümlerimden faydalanabilirsiniz.

Yönetim panelinden ürün ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden haber ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz
Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

ED Web Tasarım ve Web Yazılım


1
0
370 Kişi tarafından ziyaret edildi
Yönetim panelindeki markalar menüsü ile Referans yada Markalarınızın logolarını bu kısma ekleyebilirsiniz. Bu mesajı Yönetim Panelinden Markalar > Marka Ayarları yolunu takip ederek kaldırabilirsiniz.
ED Web Tasarım ve Web Yazılım
ED Web Tasarım ve Web Yazılım
hal mah 6060 sok. no:36/2
Telefon : 5320600298
GSM : 5320600298