TELEFON
0 530 067 28 85

H A K K I M I Z D A


Müşteri Memnuniyeti

 

Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Emre Dekorasyon, yurt içi ve yurt dışında, modern ve şık ürünlerini beğeni düzeyi yüksek müşterileri ile buluşturur. Hitap ettiği grubu çok iyi tanıyan Emre Dekorasyon, aynı zamanda müşteri grupları tarafından da iyi tanınır. Markanın tasarım tarzını ve kalitesini çok iyi bilen, bilinçli tüketiciler tercihlerini  Emre Dekorasyon’dan yana kullanır.

Esnek Üretim

Emre Dekorasyon, gerçek anlamda ‘esnek’ üretim kabiliyetine sahip ender mobilya firmalarından biridir. Emre Dekorasyon ürünlerinin büyük bölümü ölçü ve parça sayısı belirlenebilen değişken modüllerden oluştuğu için, tasarım ekibimiz ile birlikte, ürünleri adeta yeniden yaratabilirsiniz. Bu sayede, evinizin yerleşimine, büyüklüğüne, kendi ihtiyaç ve isteklerinize özel ürünler talep edebilirsiniz. Emre Dekorasyon’yu tercih ettiğinizde, fabrika ya da showroom deposunda bekleyen herhangi bir ürüne değil, sizin için özel olarak üretilmiş, mekânınıza göre yeniden şekillendirilmiş, ekonomik ve eşsiz ürünlere sahip olursunuz.

Projelendirme ve Tasarım

Emre Dekorasyon’da her satış işlemi başlı başına bir proje olarak değerlendirilir. Mağazamıza gelip, herhangi bir ürünü beğendikten sonra, proje keşif ekibimiz, evinize gelerek, gerekli ölçüleri alır, duvar renginden zemin döşemesinin türüne, tonuna kadar tüm verileri sisteme girer. Daha sonra, mağazalarımızda görevli iç mimar arkadaşlarımız, bilgisayar ortamında odanızı üç boyutlu olarak modeller. Bunun içerisine beğendiğiniz, almayı düşündüğünüz ürünleri yerleştirir. Aynı programda, ürünlerin farklı seçeneklerini de sizlerle paylaşırlar. Sonuçta, özel bir iç mimara çizimini yaptırdığınız tasarımı, bir mobilya ustasına ürettirir gibi, adım adım hayallerinizi gerçeğe dönüştürürsünüz. Üstelik  Emre Dekorasyon kalitesi ve güvencesi ile, edindiğiniz mobilyalara ayırdığınız bütçenin hakkını tam anlamıyla alırsınız.

Satış Sonrası Hizmetler

Emre Dekorasyon’nun müşteri hizmetlerindeki bu ilgi ve özen, satış işlemi ile de bitmez. Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan  Emre Dekorasyon’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. Ürünlerine ömür boyu sahip çıkar ve ürünlerinin kullanıcılarıyla da bağlarını sürdüren  Emre Dekorasyon’da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir. Örneğin, hâlihazırda  Emre Dekorasyon ürünlerini kullanan ve taşınacak olan müşterilere demontaj ve montaj hizmeti sunulur. Düşük bir hizmet bedeli karşılığında,  Emre Dekorasyon’nun uzman personeli tarafından, ürünler sökülüp müşterinin yeni evinde yeniden monte edilir. Güvenli olarak ve hiçbir zarar görmeden, sağlıklı bir şekilde kullanıma sunulur.  Emre Dekorasyon’nun müşteri ilişkileri “ömür boyu iletişim” ilkesi üzerine yapılandırılm

18 Haziran 2020, Perşembe
Son Eklenen Ürünler
Fotoğraflar
Son Eklenen Haberler