TELEFON
0 530 067 28 85

KONSEPT TASARIM

Konsept Tasarım

 

İhtiyacımız olan bütün mobilyalar hemen hemen aynı işlevi görmekte. Bir koltuk aldığımızda onu dinlenmek için kullanacağımızı biliriz. Ancak insanın doğasından dolayı o koltuğun tasarımı bizim için daha önemlidir. Rahatlığı, işlevselliği ne kadar üst düzey olsa da, tasarımı, insanı etkilemesi oldukça önemlidir. Özellikle her zaman farklıyı arayanlar için konsept tasarım ürünleri sıra dışı tasarımları ile bir çok kişinin tam aradığı ürün olur. Bu nedenle hayatımızdaki yeri oldukça önemlidir.

Mobilya arayışında bir çok mobilya ile haşır neşir olursunuz. Lüks markaların standart ürünleri arasında seçiminizi yapmak zorunda kalırsınız. Bunun yerine konsept tasarım ürünlerine de bir göz atmalısınız. Tasarım ürünleri mimarların kendi hayal dünyalarında canlandırdıkları ve bunu hayata geçirdikleri ürünlerdir. Burada önemli olan ürünün hem tasarım olarak harika bir görünüme sahip olması hem de işlevsel olarak insanları şaşırtması. Bu iki unsur bir araya geldiğinde ise harika ürünler ortaya çıkar.

Mimarların ürettiği konsept tasarım ürünleri sıra dışı modellerden oluşur. Belki de kimsenin aklına gelmeyeceği bir özellikle koltuklara, sandalyelere, sehpalara eklenir. Yapılan çalışma ile bir mobilya ürününün ne kadar çok işleve sahip olacağını göstermek ve bunu harika tasarımlar içerisinde gerçekleştirmek. Bu tasarımlar iç mekan için tasarlanabildiği gibi dış mekanlar içinde tasarlanabilinir. Kendinize özel bir odaya sahip olmak için özel tasarımlı konseptlerden faydalanarak kendinize bir dünya oluşturabilirsiniz.

Konsept tasarımın yapılacağı yer için gerekli fikirler oluşturulur ve proje için start verilir. Hemen proje ekibimiz tarafından teknik alt yapı oluşturulur.

18 Haziran 2020, Perşembe
Son Eklenen Ürünler
Fotoğraflar
Son Eklenen Haberler