Kapat

Hakkımızda

Ankara’nın yerel yatırımı cicektaci.com

 

1998 yılında Yakup ÖZKILIÇ tarafından kurulmuş olan çiçek tacı , Ankara’nın merkezi olan Eryaman ilçesi sınırları dahilinde bulunan Optimum da müşterilerine gül, lilyum, gerbera, papatya ve saksı çiçeklerinin sunumlu hazırlanması ve arajmanlanması hususunda hizmetler vermekteydi.

 

 

Aradan yılların geçmesi ve teknolojinin ilerlemesi neticesinde 2008 yılı sonlarında internet ortamında da çiçekçilik faaliyetlerini devam ettirmek üzere https://www.cicektaci.com ile çiçekçilik hizmetlerini online ortama taşıdı.

Ayrıca Ankara’nın en etkin alışveriş merkezleri olan Yenimahalle - Ankamall Alışveriş merkezi ve Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman mahallesinde bulunan Optimum Alışveriş Merkezinde yerel çiçekçilik faaliyetlerini sürdürmek üzere 2 işletmeden çiçek severlere ve tüm değerli müşterilerimize çiçekçilik hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Cicektaci.com internet sitemiz üzerinden hangi çiçekleri siparişleri gerçekleştirilmektedir?

https//www.cicektaci.com internet sitesini ziyaretiniz ardından aşağıda yazılı olan çiçek kategorilerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğum günü çiçekleri , Yeni iş çiçekleri , Güller , Sevgiliye çiçek , Orkide , Yıl dönümü çiçekleri, Harf kutu güller, Geçmiş olsun çiçekleri, Özür dilerim çiçekleri, Çelenk, Nikah – Düğün – Açılış çiçekleri, Yeni bebek çiçekleri, Terraryum, Kişiye Özel Çiçekler, Ayıcık buketi, Sepetli Çiçekler, Ferforjeler, Saksı Çiçekleri.

 

Eryaman Çiçek Siparişi oluşturarak hangi ilçelere gönderebilirsiniz?

Ankara’nın merkezine yakım tüm ilçelerine çiçek siparişleriniz, ücretsiz taşıma ile adrese aynı gün , güvenli olarak teslim edilmektedir.

Eryaman Çiçekçi olarak Ücretsiz teslim sağlamakta olduğumuz ilçeler;

Etimesgut ve tüm semtleri
Yenimahalle ve tüm semtleri
Çankaya ve tüm semtleri
Keçiören ve tüm semtleri
Altındağ ve tüm semtleri
Akyurt ve tüm semtleri
Pursaklar ve tüm semtleri
Mamak ve tüm semtleri

Sitemize giriş yaparak
Optimum Çiçekçi düğmesine tıklamanız ile birlikte sipariş sürecinizi başlatabilirsiniz.

 

 

 

 

12 Ekim 2019, Cumartesi

Son Eklenen Ürünler

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

Eryaman Çiçekçi
28 Ekim 2017, Cumartesi
Eryaman Çiçekçi
Eryaman Çiçekçi
Etiler Mahallesi, Etiler Mahallesi, Eryaman Ayaş Yolu No:93, 06790 Etimesgut/Ankara, 06793 Çiçek Tacı
Telefon : 4447461
Fax: 4447461