Kapat

En İyi Evden Eve Nakliyat Teknikleri ve Uygumaları

Evden Eve Nakliyat sektöründe kaliteli hizmet vermediğiniz sürece ne yükselişe geçebilirsiniz nede aranan bir Ev Taşıma Firması olabilirsiniz, sadece bu bizim sektör için değil tüm hizmet veya diğer sektörler için geçerlidir  yaptığınız bir işten para kazanıyor iseniz müşteride sizden ödediği ücret  (ama az ama çok para herşey değildir) karşılığında istediği hizmeti almak ister.

Bir müşteri yüzlerce müşteri demektir Şirketinizi Arkadaşına ,Akrabasına, Mesai arkadaşına v.s tavsiyede bulunması kadar güzel birşey varmı.?

Firmamız, Bursa'da hızlı, güvenilir ve profesyonel ambalajlama ve ağırlıklı olarak paketleme, ev eşyası, ofis taşınması dahil olmak üzere tüm eşyaların mükemmel bir şekilde paketlenmesini ve taşınmasını sağlar. Bursa Ev Taşıma Firmaları içinde bizi seçtiğiniz an anlaşılan sürede evinizi bir yerden diğerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

 

Mümkün olan en düşük ve tam olarak açıklanmış maliyetle her son ayrıntıya dikkat ederek, müşterilerimizin başka kimsenin yapamayacağı şekilde yardımcı olma konusunda uzmanlaştık. Yapığımız işi bilerek ve planlı bir şekilde yapıyoruz. Çalışan arkadaşlarımız kapsamlı eğitim, belgelendirme ve sıkı ön istihdam taraması geçirmiştir. Deneyimli bir kişi tarafından yönetilen özel bir ekibiniz olacak. 

Bursa'da Evden Eve Nakliyat Süreci

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir

Evden Eve Nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.

Demontaj ve paketleme
Eşyaların araca taşınması
Yeni adrese eşyaların nakliyatı
Eşyaların yeni eve taşınması
Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi
Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firması olarak maliyetleri inceleyecek olursak Üç kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat,Asansörlü Evden Eve Nakliyat  her 3 seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her üç seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir ve Asansörlü nakliyat içinde asansör maliyeti vardır. Hakkımızda Meraketdikleriniz 

Garanti

Resmi 2 Yıl Tam Garanti

Kalite

A Sınıfı Kalite Ürünler

Memnuniyet

%100 Kullanıcı Memnuniyeti

Ergonomik

Tam ergonomik ürünler

Yönetim panelinden ürün ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden haber ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz
Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

Geberik Nakliyat


3
0
1.301 Kişi tarafından ziyaret edildi
Yönetim panelindeki markalar menüsü ile Referans yada Markalarınızın logolarını bu kısma ekleyebilirsiniz. Bu mesajı Yönetim Panelinden Markalar > Marka Ayarları yolunu takip ederek kaldırabilirsiniz.
Geberik Nakliyat
Geberik Nakliyat
Elmasbahçeler Mahallesi, 2. Kır Sk. 46/1, 16040 Osmangazi/Bursa
Telefon : 0534 302 5272
GSM : 0534 302 5272