Kapat

Hakkımızda

Ev Taşıma İşinde Uzmanız

 

Geberik Nakliyat Hakkında

Geberik Nakliyat, bir sonraki taşınmanız için tercih ettiğiniz ilk Nakliyat şirketi olmaya adaydır. Yaklaşan taşınma gününde düşünmeniz gereken her şeyle, ilgilenir,taşınma günü için endişelenmenize gerek yok. Kapsamlı taşıma hizmetlerimiz, diğer Ev Eşyası Taşıma Firmalarına göre eşsizdir.

Geberik Nakliyat sadece Bursa'daki en büyük Nakliyat ağına sahip olmadığını bildirmekten memnuniyet duyarız, ayrıca, nakil esnasında sorunsuz bir şekilde ilerlemenize yardımcı olmak için bizi olağanüstü derecede nitelikli kılan 15 yılı aşkın deneyime sahibiz.

En İyi Müşteri Servisi - Bursa Bizimle Taşınıyor

Müşterilerimize en kapsamlı taşıma hizmetlerini sunuyoruz ve hareketiniz için yapmayacağımız hiçbir şey yok. En iyi müşteri hizmetleri itibarı ile Asansörlü Ev Taşıma Firması olarak kendimizle gurur duyuyoruz ve değerli müşterilerimizin her biri kişiselleştirilmiş bir nakliyat deneyimi kazanıyor.

Şirketimiz ile Taşınma Kolaydır

Tanışmanızın başlangıcından sonuna kadar,Geberik Nakliyat Avantajını alacaksınız. Bu, hareket öncesi planlama aşamasından, küçük eşyaların kutulardan paketinden çıkarılmasına ve yerleştirilmesine kadar,tüm yönlerini kapsar.Geberik Nakliyatın ekspertiz danışmanınız, her adımda sizinle birlikte olacak.

Eşsiz Hizmet, Her Yerden Her Yere EvTaşıma

Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması olarak 15 yıllık deneyimimiz, Türkiye'nin herhangi bir yerindeki bir sonraki konumunuzu ele almak için biz tüm donanımlar sahibiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizin bir parçası olarak , Evinizin katları ne kadar yüksek olursa olsun,Her taşınma için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Bursa ve diğer şehirlerdeki kaynaklarımız bizi diğer Evden Eve Nakliyatçılara karşı çok büyük avantajlar sağlıyor. Stres içermeyen, verimli bir taşınma için, Geberik Nakliyatın en güvenilir Ev Taşıma Şirketi olduğuna inanın. Firmamızın avantajı, diğer şirketler'ile eşleştirilememesi olması ve geniş yelpazeli taşıma hizmetlerimiz ile, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak uyarlanabilir. Geniş nakliyat ağımız ile nereye giderseniz gidin, Geberik Nakliyat sizi oraya götürebilir

18 Haziran 2020, Perşembe

Son Eklenen Hizmetlerimiz

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

Geberik Nakliyat
Geberik Nakliyat
Elmasbahçeler Mahallesi, 2. Kır Sk. 46/1, 16040 Osmangazi/Bursa
Telefon : 0534 302 5272
GSM : 0534 302 5272