Kapat

Her insan kendine çizdiği bir yolda yürümektedir. Bazı kişiler ise başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmektedir. Renkli ve canlı bir kişiliğe sahipseniz, bu kişiliğinizi ortaya çıkaracak alanlara yönelmek ya da aktif ve hareketli bir yöne eğilmek sizin kararlarınız doğrultusunda belirlenmektedir. Yaşamınızda değer verdiğiniz ve ilgi duyduğunuz alanlara eğilim göstererek yeni bir bakış açısı kazanmak, yepyeni bir hayata başlamanızı sağlamaktadır. 

Cast ajans ile rengarenk bir hayata sahip olmak için sizde başvuru formu doldurulmaktadır. Uzun yıllardır dizi, film ve reklam sektöründe ünlü karakterleri ortaya çıkaran cast ajans, disiplinli ve titiz seçimleri ile kaliteden ödün vermeyen çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu alanlara ilgisi olan ve başarılı olacağına inanan kişiler tek tek değerlendirilmekte ve uygun olup olmadığı incelenmektedir. 

Yoğun iş temposu ve eğitim durumu içinde olan kişiler cast ajansa başvurmaması gerekmektedir. Her aşamasında titizlik ve sorumluluk ile ilerlemeyi amaç edinen cast ajans; başvuru yapacak adaylardan da bu konuda ciddiyet beklemektedir. Başarılı çalışmalarda yer almak ve başarının imzası olmak cast ajans ile elde edilmektedir. 

Çocuk oyuncular, menajerlik, genç veya diğer oyuncular kategorisinde yer almak için öncelikle kendini değerlendirmeli ve potansiyel yeteneğin olduğuna inanırsanız cast ajans ile bu yönünüzü açığa çıkartabilmektesiniz. Sizde aranılan yüzler arasına katılmak ve hayal ettiğiniz mesleği gerçekleştirmek için kendinize şans tanımanız önerilmektedir.

Maydonoz Ajans

Türk Dizi ve Sinema Sektörüne Yeni Yüzler Kazandırmaya Devam Ediyor.

Oyuncu Başvurusu

Oyuncu başvurusu yapmadan önce bilmeniz gerekenler. Başvuru formu nasıl doldurulur.

Oyuncu Menajerliği

Menajerliğini yapmış olduğumuz oyuncuları görmek istermisiniz.

Oyuncularımız

Maydonoz Ajansa Bağlı oyuncuların tam listesi

Yönetim panelinden ürün ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden haber ekleyebilirsiniz
Yönetim panelinden fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz
Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

Maydonoz Ajans


0
0
599 Kişi tarafından ziyaret edildi
Yönetim panelindeki markalar menüsü ile Referans yada Markalarınızın logolarını bu kısma ekleyebilirsiniz. Bu mesajı Yönetim Panelinden Markalar > Marka Ayarları yolunu takip ederek kaldırabilirsiniz.
Maydonoz Ajans
Maydonoz Ajans
Büyükesat Mh. Koza Sokak 60/11 Çankaya Ankara
Telefon : 03124682244