Bedava Web Sitesi


İnternet bu gün hayatımızın her alanına girmiş durumda. Bankacılık işlemlerinden sağlığa, eğitimden alışverişe her gün onlarca yeni websitesi açılmakta. Bu durum internet kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmakla beraber firma ve işletme sahiplerine kullanıcı dostu, mobil uyumlu, güncellenmesi kolay websiteleri yaptırma yükümlülüğünü getirmekte.

Yapılan bir araştırma insanlar aradıkları markayla ilgili nerden bilgi alırsınız sorusuna %72 oranında verilen cevap; ”firmanın websayfasından” olmuştur. Ayrıca yapılan başka bir ankette ise işyeri sahipleri websitesinin sosyal medyadan daha öncelikli ve etkili olduğunu belirtmiştir.

Bütün bu ihtiyaçların ışığında kurulan www.rehber.com.tr üye olan bütün firmalara hemen e-ticarete başlayabilecekleri websitesini ücretsiz olarak vernektedir. Bir rehberden daha fazlası mottosuyla yayın hayatına başlayan Rehber.com.tr, web sayfası olmayan firmalara bedava websitesi veren bir site oluşturucu, ziyaretçiler içinse arağı firmaların iletişim bilgilerine kolayca ulaşabildiği bir firma rehberidir.

Websitesi olmayan firma sahiplerine verilen bedava websitesinde,

Haberler, ürünler, fotoğraf ve video galerileri, iletişim bilgileri, sosyal medya adresleri, firma hakkında misyon-vizyon-tarihçe gibi bilgiler, bayilikler, bitirilen projeler gibi daha bir çok özellik yer almaktadır. Firma sahipleri herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, sade ve kullanışlı yönetim paneli ile sitelerine bilgi ekleyebilir veya güncelleyebilirler. Tüm bu işlemleri yaparken siteme virüs bulaşır, yedekleri alma, gerekli güvenlik ayarlarını yapma kaygısını taşımazlar. Çünkü olnlar adına tüm bu işlemleri www.rehber.com.tr nin tecrübeli teknik elemanları yapmaktadır.

Üyelerimize verdiğimiz bedava websitesi,

-Mobil uyumlu

-Kullanıcı dostu

-Kolay kullanımlı yönetim paneli

-Sade tasarımı  

-Türk Ticaret Kanununa uyumlu

yapıdadır. Eğer sizin de websiteniz yoksa hemen Rehber.com.tr ye üye olarak bedava websitesi sahibi olabilirsiniz.