Sıkça Sorulan Sorular


Rehber.Com.Tr Türkiye de faaliyet gösteren tüm firmaların her hangi bir teknik bilgi sahibi olmadan kendilerine web sayfası oluşturabildikleri ve bütün firmaların bir çatı altında toplandığı firma rehberidir.
Rehber.Com.Tr'ye üyelik ücretsizdir. Aynı zamanda ücretli üyelik imkanıda bulunmaktadır. Ücretsiz üyelik ile ücretsiz üyelik arasındaki farkı www.rehber.com.tr/uyeliktipleri adresinden öğrenebilirsiniz.
Rehber.Com.Tr, Türkiye’de yaklaşık 455 kategoride faaliyet gösteren firmaların yer aldığı bir firma rehberi ve ticaret portalıdır. Ücretli ve ücretsiz üyelik türleriyle hizmet veren sitemiz, firma sahibi tüzel kişilerle, internet kullanıcılarını sanal ortamda ticari faaliyetlerde bulunabilmeleri için buluşturan bir platform olan rehber.com.tr, Türkiye’nin bu alandaki en iddaalı ve gelişmiş özellikleriyle hizmet sunmaktadır.
Rehber.Com.Tr’ye üye olarak; . Pazarladıkları ürünleri, sundukları hizmetleri, kampanyaların ve indirimlerini platformumuz aracılığı ile Türkiye geneline tanıtım ve reklam imkânı kazanırsınız. . Rehber üzerinde yer alan tüm firmalar, internet üzerinden kullanıcılar tarafından aranarak kısa sürede bulunabilir olurlar. Buda, ürünlerinize veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan hedef kitlenize ulaşma imkânına sahip olursunuz. . Rehber.Com.Tr ücretsiz üyelik fırsatı sunduğu gibi, ücretli üyelik paketi ile %100 üyeler tarafından yönetilebilen, gelişmiş özellikli web sitesi sahibi olurlar. Buda, piyasadaki birçok alternatif içerisinden hem en uygun fiyata web sitesi sahibi olmanızı sağlar, hem de Türkiye çapında hizmet veren bir firma rehberi bünyesinde olduğunuzdan size itibar avantajına ulaşmış olursunuz. . Artan rekabet ortamında, dijital ortam aracılığı ile; ülkenin bir ucundaki potansiyel müşterilerinizin size ulaşımını kolaylaştırır. İletişim bilgileriniz aracılığıyla, rehber.com.tr üzerinden size ulaşan insanlar ile ticari ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
Ücretli üyeliğin en büyük avantajları; ürün, haber, resim, menü, proje ve web sitesi içerikleri vs.. gibi birçok alanda sınırsız ve daha yüksek limitlerle ekleme imkanıdır. Bunun yanı sıra; en büyük avantajı da, kendi alan adınızla kullanabileceğiniz ve tamamen rehber.com.tr panelinizden size özel bir web sitesine sahip olacak olmanızdır. Örneğin; www.websitesiadresi.com tarzı bir web siteniz olduğunda, alan adınız tamamen rehber.com.tr’den bağımsız biçimde size özel olur ve rehber.com.tr panelinden yönetimini sağlayabilirsiniz. Bu sayede, normal şartlarda çok daha yüksek meblağlarda yaptırabileceğiniz web sitesine, sadece ücretli üyelik alarak sahip olmuş olursunuz. Sitemizin üye yönetim paneli ile ilgili tüm açıklamalara https://www.rehber.com.tr/menu/bedava-web-sitesi adresinden direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, üyelik paneli içerisinde kullanacağınız her özellik için açıklayıcı yazı ve videolar yer almaktadır. Takıldığınız yerlerde de sürekli çağrı merkezimizden veya mail yolu ile yardım isteyebilirsiniz.
Sitemize kaydınızı oluşturduktan sonra, sol menüde yer alan Üyelik Değiştir menüsü aracılığı ile Ücretli Üyelik seçeneğini seçer, satın alma prosedürlerini yönlendirmeleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz kredi kartıyla, isterseniz Havale / EFT yöntemiyle, üyelik ücretinin ödemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ihtiyacınız olan Vitrin Paketi, Üst Sıra Paketi gibi, üyeliğinize avantaj sağlayacak özelliklerimizden de, sol menüde yer alan Market sekmesine tıklayarak ulaşabilir ve satın almasını yapabilirsiniz. Sizler için web sitesi içeriğinizin bizler tarafından oluşturulmasını istiyorsanız, yine Market menüsünden İçerik Ekleme hizmetini satın alabilirsiniz.
Elbette. Ürün ekleme özelliğimiz sayesinde, kendi e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Siparişleriniz size mail ve SMS yolu ile bildirilir. Bu sayede, ürünlerinizle ilgilenen müşterilerinize anında ulaşabilirsiniz. Diğer e-ticaret platformlarında satışa sunduğunuz ürünleri de, Toplu Ürün Ekleme özelliğimiz sayesinde tek tık ile, rehber.com.tr’ye taşıyabilirsiniz.
Sitemizin uzman kadrosu her zaman yanınıza. Her türlü ihtiyaç ve sorunlarınızda, iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından veya iletişim formumuz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.