Sevgililer Gününe Özel Kampanya Haberimiz

Sevgililer Gününe Özel Kampanya Haberimiz
14 Şubat Sevgililer Günü’nde, özel güne özel hediyeler sunan firmalar, müşterilerine çeşitli alternatifler sunmakta birbiriyle yarışıyor.

 

 

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, özel güne özel hediyeler sunan firmalar, müşterilerine çeşitli alternatifler sunmakta birbiriyle yarışıyor.

Artvin halkına hizmet sunan Neco Kundura, tüm müşterilerine SMS yoluyla özel mesaj yollayarak, müşterileri için bu özel günde özel satış politikası belirledi.

Firma sahibi A.Necati Türker konu hakkında bilgi verdi. Türker, “Müşterilerimize SMS göndererek Sevgililer Günü nedeniyle belirlediğimiz kampanya hakkında bilgilendirdik. Bu özel gün için, bütün ürünlerde %50 indirim ve 75.00 TL ve üzeri harcamalarda tüm kredi kartlarına iki taksit yapazağız. Neco Kundura olarak, kampanyalar yaparak, Artvin’de kaliteyi ucuza satmak iddiasındayız. Artvin halkı artık  5-10 TL’ ye bile ayakkabı satın alabilecek. Esnaf olarak, 11 ay  ben kazanıyorsam, bir ayda halkımız  kazansın diyorum. Yapmış olduğumuz bu kampanyalarda kar gütmeden satış yapmayı hedefliyoruz. Dışardan gelip de ürünlerimizin pahalı olmasından şikayetçi olan müşterilerimiz ve halkımız, artık özel fiyatlarımız sayesinde, alış verişin keyfine Neco Kundura’da varacak. Başka illerde alış veriş yapmaktan vazgeçecekler.” dedi.

Türker, konuşmasının devamında, “Yaşanan ekonomik krizin derin etkisi büyük şehirleri vurmuş durumda. Fakat kriz, Artvin’de o boyuta gelmedi ama artık buradaki esnaf da artık para kazanmayı düşünmüyor. Artvin esnafı, artık “Ayakta nasıl kalabilirim?”, düşüncesiyle hareket ediyor. Ticarette belirgin bir düşü var. Umarım bu kriz daha da derinleşmez. Piyasaların düzelmesini, diğer esnaf arkadaşlar gibi ben de büyük bir sabırla beklemekteyim.” dedi. Hatice Nur Ersöz/ 08 Haber

11 Ağustos 2016, Perşembe

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Neco Kundura
Neco Kundura
İnönü Caddesi No:57
Telefon : 0 (466) 212 36 62