Kapat

Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtlarının satış ve uygulamasını yapmaktadır. Konusunda uzman ekibimizle eviniz, işyeriniz çok şık bir görüntüye kavuşacak olup en az 10 yıl, boya ile tadilat ile uğraşmaktan kurtulacaksınız. Duvar kağıdı çok ekonomik bir üründür. Çünkü duvar kağıdı kullanılan mekanlarda bir daha en az 10 yıl herhangi bir masraf ve tadilat yapmanıza gerek kalmaz.

"15 Yılı Aşan Tecrübemizle mevcut ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı , estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz.
Amacımız kaliteli , üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğu yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir."
Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir.
Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.

•Vinil Duvar Kağıtları
•İthal Duvar Kağıtları
•Silinebilir Duvar Kağıtları
•Ekonomik Duvar Kağıdı
•Seri Sonu Duvar Kağıtları
•Yıkanabilir Duvar Kağıtları
•Boyanabilir Duvar Kağıtları
•Modern Duvar Kağıtları
•Cam Tekstili Duvar Kaplama
•Çocuk Odası Duvar Kağıtları
•Tavan Kağıdı Kaplamaları
•İthal Duvar Kağıdı
•Scandatex Duvar Kağıdı


15 Yılı aşan süredir Karaman Dekorasyon Şirketleri arasında yerini sağlamlaştırmış olan Platin Tasarım Dekorasyon ,duvar kağıdı satışı ve uygulamaları , ev dekorasyonu vb. alanlarda tecrübe , bilgi birikimi , yaratıcılık ve teknolojiyi harmanlayarak müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Platin Tasarım Dekorasyon ürün ve hizmetleri arasında; İthal Duvar Kağıtları , Yıkanabilir Duvar Kağıdı , Boyanabilir Duvar Kağıdı , Cam Tekstili , Ev Dekorasyonu , Ev İçi İnşaatı işleri sayılabilir. Duvarınızı kaplatmak veya evinizi dekore etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sınırsız ve kaliteli ürün seçeneklerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.
Duvar kağıdının yırtılan veya bozulan yeri tamir etmek kolaydır. Duvar kağıdı iyi korunarak uzun yıllar dayanıklı kalır. Defalarca silinir.
Duvar kağıdı su geçirmez ve nemden etkilenmez. Alev almaz.Duvar kağıdı uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında temizlikte kolaylıklar sağlar.
Duvar kağıdı uygulaması kısa sürer. Kısa sürede tamamlanır ve zengin mekanlar oluşturur.Duvar kağıdı ev dekorasyonu ve çeşitliliği ve renk desen yelpazesi fazladır.Duvar kağıdı kolay yanmaz kolay yırtılmaz. Koku yapmaz. Senelerce kullanılır.Duvar kağıdı boya badana ile fiyat aralığı ortalama aynıdır. İleriki yıllarda avantajlıdır.
Duvar kağıdı desenli ve renkli dokuyla duvarlara zengin kalite ve zengin görünümler sunar. Duvar kağıdı boya badana gibi 1 kaç senden bir yapılmaz. En az 10,15 sene kullanılır. Duvar kağıdı ekonomiktir. Özellikle de ileriki yıllarda bir uygulanınca en az 15 yıl masraf istemez.
Sizlere yaşadığınız mekanlar için yepyeni bir ferahlık sunuyoruz. Duvarlarınızı, Murat Dizayn Duvar Kağıtları ile kaplatarak bambaşka mekanlar yaratabilirsiniz.
Murat Dizayn, bu konudaki bilgi, beceri ve ustalığı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.
Binlerce çeşit duvar kağıdını beğeninize sunuyoruz. İthal ve yerli silinebilir, yıkanabilir, boyanabilir duvar kağıtları satışı ve uygulamalarını yapıyoruz.
Platin Tasarım Dekorasyon; deneyimi, güçlü altyapısı ve yüksek ürün stoğu ile Karaman da, yapı sektöründe, dekoratör, mimar, proje ve nihai tüketicilere hizmet vermektedir.
Garantili ve üstün hizmet anlayışımız, bizi sektörde önemli bir konuma taşımıştır.
Kredi kartı ve kredi kartı ile taksitli satış imkanı da sunmaktayız.

İthal duvar kağıtları
Boyanabilir duvar kağıtları
Silinebilir duvar kağıtları
Yıkanabilir duvar kağıtları
Ev-İşyeri için duvar kağıtları
satışı ve döşenmesi ile hizmetinizdeyiz.


İthal duvar kağıtları
Karaman Duvar Kağıdı
Konya Duvar Kağıdı
İstanbul Duvar Kağıdı
Duvar Kağidi
Duvar kagidi ankara
Ankara Duvar Kağıdı
Duvar kağıdı kagıtcı
Kumaş duvar kağıtları
Dekorasyon kağıtları
Duvar kagitcılar
Ankara duvar kağıtları
Duvar kağıdı firması
Duvar kağıdı kaplamaları
Tavan için duvar kaplaması
Bebek çocuk odası duvar kağıtları
Kagit kagıd kagıdları kaplama boya
Boyanabilen duvar kağıtları
Silinen duvar kağıdı
Duvar kağıdı satış noktası
Ev için duvar kağıtları

Türkiye'nin Neresinde Olursanız Olun İletişim Bilgilerimiz:

İletişim : Kirişçi Mh. Mut Cd. 40/C MERKEZ /KARAMAN
Mobil I:0544 642 21 33
https://platin-tasarim-dekorasyon.business.site/
 

Garanti

Resmi 2 Yıl Tam Garanti

Kalite

A Sınıfı Kalite Ürünler

Memnuniyet

%100 Kullanıcı Memnuniyeti

Ergonomik

Tam ergonomik ürünler

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?
Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

Kazan-Kazan Sistemi

25 Ocak 2017, Çarşamba

3D BANYO
3D BANYO

Hayal Bahçenizi Banyonuza Taşıyın

3D GERME TAVAN
3D GERME TAVAN

Kendi Gökyüzünüzü Tasarlayın

Yönetim panelinden video ekleyebilirsiniz

Platin Tasarım Dekorasyon


1
0
1.650 Kişi tarafından ziyaret edildi
Yönetim panelindeki markalar menüsü ile Referans yada Markalarınızın logolarını bu kısma ekleyebilirsiniz. Bu mesajı Yönetim Panelinden Markalar > Marka Ayarları yolunu takip ederek kaldırabilirsiniz.
Platin Tasarım Dekorasyon
Platin Tasarım Dekorasyon
Adres: Kirişçi Mah. Zeytindalı Blv. 40/C MERKEZ / KARAMAN Mobil I: +(90)544 642 21 33 E-mail: tasarimplatin@gmail.com https://platin-tasarim-dekorasyon.business.site/
Telefon : 05446422133